Renovácia dverí Bratislava


 • Renovácia dverí, zárubní a historických brán
   
 • veľký výber skiel a kovania, široký výber typov dverí
   
 • jednoduchá údržba, už nikdy žiadne nátery
   
 • Výroba vstavaných skríň
   
 • žiadne výdavky na nové osadenie a zárubne
   
 • rýchle, čisté a zdravotne nezávadné riešenie
   
 • Rekonštrukcia bytov

VIAC AKO 19 ROKOV NA TRHU !


Sorbo renovácie

 


Webová prezentácia od firmy Grandiosoft

Web stránku pre SORBO vytvorila firma Grandiosoft, sídliaca v Galante. Našou hlavnou náplňou je tvorba internetových stránok - webových prezentácií a internetových obchodov. Hlavnou doménou je individuálny prístup, ktorým dokážeme aplikovať všetky zákaznícke požiadavky a želania, či už ohľadom dizajnu, ale aj funkcionality.

Pri web stránkach a eshopoch je veľmi dôležitý, okrem samotnej ponuky, aj vzhľad. Vzhľad či dizajn dokáže zákazníka upútať alebo ho odradiť. Dokážete ním prilákať ešte viac zákazníkov alebo naopak. Vzhľad je najlepší, ak je jedinečný a zhoduje sa s identitou Vašej firmy. My Vám vytvoríme originálny a jedinečný dizajn, ktorý aplikujeme na web stránku či eshop. Okrem toho Vám web naplníme obsahom a produktmi, ktoré nám dodáte tak, aby mohol fungovať už od založenia a nemuseli ste sa trápiť s administráciou. Avšak náš vlastný administračný systém je veľmi jednoduchý a jeho ovládanie zvládne každý. Ak by ste však mali záujem, administráciu môžeme prevziať my a budeme Vašu web stránku spravovať.

Väčšina klientov si ešte k samotnému vytvoreniu web stránky či redizajnu objedná aj SEO optimalizáciu. V dnešnom konkurenčnom boji je veľmi dôležité, aby ste vynikali z radov rovnakých firiem. Ak budeme vykonávať SEO optimalizáciu, Vaša web stránka či eshop sa bude vyskytovať na popredných priečkach v pozíciách vo vyhľadávaní na jednotlivé kľúčové slovo či slová. K tomu môžeme samozrejme pridať aj PPC kampaň, ktorá ešte posilní Vaše pozície a viditeľnosť vo vyhľadávači.

Veríme, že aj Vy sa stanete našim spokojným zákazníkom a budete mať vytvorenú web stránku či internetový obchod podľa Vašich predstáv.  

Tvorba stránok - GRANDIOSOFT

Kontakt:

0903 783 951
 

02/6241 0886

Email: sorbo@sorbo.sk
Web: www.sorbo.sk Počítadlo návštevnosti

Pocitadlo.sk

 


 

Ceny kalkulujeme vždy individuálne podľa vami zadanej požiadavky.
Po telefonickej dohode nás môžete osobne navštíviť a my vám pripravíme cenovú ponuku.

Každému výrobku venujeme osobitú pozornosť a tak našu dielňu opúšťajú len 100% výrobky.


 

© Copyright 2011 www.sorbo.sk | Tvorba stránok - GRANDIOSOFT